Hotel-Sulejowek-Amigo
Hotel Amigo – hotel z restauracją w Sulejówku
3 września, 2020
Muno – hurtownia fotowoltaiczna
3 września, 2020
Neba-kremy-do-pielegnacji-tatuazu

https://neba.pl/

Neba to młoda marka z wielkimi aspiracjami, niezliczonymi pomysłami na rozwój i rzeszą zadowolonych klientów! Stworzyli ją ludzie z pasją, którzy poszukiwali nie tylko pomysłu na stworzenie nowoczesnych produktów do pielęgnacji tatuażu ale idei, która pozwoli zrobić rewolucję w branży kosmetycznej! Patrząc na nasze działania, które podjęliśmy do tej pory jesteśmy zdania, że to naprawdę się udało! Neba rozwija się cały czas i jest przechodzi przez kolejne etapy budowania silnej marki!

W tym momencie możemy śmiało i z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy najlepszym producentem kosmetyków do pielęgnacji tatuażu, jakie możecie znaleźć na polskim rynku. Neba to przede wszystkim najwyższa jakość, naturalne składniki, bezpieczne, skuteczne produkty do pielęgnacji tatuażu oraz holistyczne podejście do życia.

Produkty Neba tworzą unikalną kompozycję naturalnych składników, które działają w trosce o Twoją skórę, nie tylko po wykonaniu tatuażu ale też w późniejszym czasie. Są doskonałą alternatywą dla innych produktów, które stosujesz na co dzień. Neba postawiła na dwa rodzaje produktów do tatuażu: masło do pielęgnacji tatuażu oraz krem do pielęgnacji tatuażu. Chcieliśmy pokazać klientom kosmetyki inne niż wszystkie dlatego, przez długi czas analizowaliśmy rynek, żeby stworzyć taką linię kosmetyków, które powstaną z wyselekcjonowanych składników oraz nowatorskich połączeń odpowiednich produktów, co da im nie tylko unikalność ale przede wszystkim dużą skuteczność działania na skórę pokrytą tatuażem.

Neba budując swoją markę miała także na uwadze dużą świadomość klienta względem stosowanych kosmetyków. W naszej ofercie znajdują się produkty tylko i wyłącznie wegańskie. Doskonale zdajemy też sobie sprawę, że polska produkcja jest najlepsza dlatego nasze kosmetyki do tatuażu pochodzą właśnie stąd! Dodatkowo posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzają ich najlepszą jakość! Poznaj naszą ofertę już dzisiaj!