Neba-kremy-do-pielegnacji-tatuazu
Neba – najlepszy producent kosmetyków do tatuażu.
3 września, 2020
Dorota Salus – tłumaczenia, reportaże, storytelling
3 września, 2020

https://muno.com.pl/

Firma MUNO SP. Z.O.O. to hurtownia fotowoltaiczna, zajmująca się dystrybucją niezbędnych elementów z zakresu instalacji OZE, szczególnie fotowoltaiki. Hurtownia działa w postaci przejrzystego sklepu online, oferującego szeroką gamę elementów niezbędnych do prawidłowego montażu instalacji wykorzystujących odnawialne  źródła energii. Bogate doświadczenie oraz zdobywana przez lata wiedza MUNO pozwala firmie na kompleksowe doradztwo klientom zainteresowanym kupnem i instalacją fotowoltaiki. Dzięki doświadczeniu zdobywanym na rynku pracownicy MUNO mogą w skuteczny sposób dopasować odpowiednie rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego obiektu.

MUNO wierzy w korzyści, jakie posiadają panele fotowoltaiczne i zachęca do zainteresowania się tą możliwością czerpania energii elektrycznej. Wierząc w dobroczynne właściwości instalacji odnawialnych źródeł energii, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego, MUNO stara się dostarczać wiedzy na temat świadomego korzystania z zalet instalacji fotowoltaicznych. Fachowe wsparcie na każdym etapie montażu i możliwość udzielenia szczegółowych informacji na temat specyfiki instalacji fotowoltaicznych jest tym, co wyróżnia MUNO na rynku.

Firma prowadzi sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. W obu przypadkach oferuje profesjonalną pomoc w doborze sprzętu o odpowiednich parametrach. W sklepie dostępne są takie produkty jak: moduły fotowoltaiczne, kabel solarny, inwertery fotowoltaiczne, konektory do fototowoltaiki i optymalizatory mocy. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami elementów instalacji fotowoltaicznych, produkty MUNO są dostosowane do europejskich wymagań dotyczących  jakości i trwałości. Wszystkie dostępne w hurtowni sprzęty posiadają gwarancje producentów i są poddawane stałej kontroli jakości. MUNO dokłada starań, by artykuły dostępne w ofercie sklepu zachowywały konkurencyjną cenę. Firma oferuje sprzęt, który dzięki swojej wydajności i długiej żywotności pozwoli cieszyć się niezależnością energetyczną i niskimi opłatami za prąd przez długie lata.