Multicolor-drukarnia-z-sitodrukiem
Multicolor – nadruki na koszulkach
3 września, 2020
Neba-kremy-do-pielegnacji-tatuazu
Neba – najlepszy producent kosmetyków do tatuażu.
3 września, 2020
Hotel-Sulejowek-Amigo

https://amigohotel.pl/

Nasz hotel wraz z restauracją jest jednym z najczęściej odwiedzanych kompleksów wypoczynkowch w okolicach Warszawy. Mieścimy się dokładnie w Sulejówku, czyli urokliwej miejscowości, która przyciąga Warszawiaków ale nie tylko. Hotel Amigo w okolicach Warszawy zapewnia swoim gościom doskonały wypoczynek, możliwość organizowania imprez okolicznościowych a także najwspanialszą kuchnię, która jest znaną wizytówką tego miejsca.

W naszej ofercie hotelowej znajduje się, aż 14 dwuosobowych pokoi oraz 5 pokoi jednoosobowych. Każdy z nich posiada własną łazienkę dzięki czemu goście mogą czuć się wygodnie i komfortowo. Dysponujemy także dostateczną ilością miejsc parkingowych zaraz pod hotelem.

Hotel Amigo pod Warszawą to miejsce, które nie ma sobie równych. Klimat tego miejsca pozostaje w głowie przez długi czas! Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu zarówno spotkań rodzinnych jak i biznesowych. Nieopodal hotelu można znaleźć przestronną salę bankietową. Specjalizujemy się w organizowaniu wesel, chrzcin, komuniii ale też różnego rodzaju konferencji. Goście naszego hotelu, którzy mieli okazję doświadczyć noclegu w urokliwym Sulejówku, bardzo chętnie do nas powracają. Mamy świadomych, doświadczonych pracowników, którzy są tak mocno zaangażowani w pracę całego hotelu, że stanowią wizytówkę tego obiektu.

Dużą zaletą naszego hotelu w Sulejówku jest to, że znajduje się on bardzo  blisko stolicy. W zasadzie dojazd do kompleksu Amigo jest ułatwiony poprzez bliskość do obwodnicy oraz komunikacji miejskiej Warszawy. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o nas lub dokonać rezerwacji we wskazanym terminie, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami mailowo i telefonicznie. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy o jeszcze innych zaletach naszego hotelu Amigo!