BodyTec20-trening-EMS
BodyTec20 – treningi EMS dla każdego
26 sierpnia, 2020
Fotobudka-fotolustro-na-kazda-impreze
Fotolustra – atrakcja na każdy event
3 września, 2020
Odkupieauto-skup-aut

Odkupieauto.pl to firma zajmująca się skupem pojazdów mechanicznych każdej marki i rodzaju. Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, motocykl, lub inny pojazd po dobrej cenie, szybko i za gotówkę – zadzwoń. Przedstawiciel umówi się z Tobą na oględziny i wycenę. Zorganizuje transport i odbierze pojazd. Wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo dzięki 20-letniemu doświadczeniu firmy.

Lokalizacja – żaden problem

Jedna z siedzib znajduje się w Łodzi, druga w Częstochowie, jednak skup pojazdów prowadzony jest na terenie całego kraju. Odkupieauto.pl to firma, dzięki której nie tylko sprzedasz samochód – również wyzłomujesz nienadające się do użytku części i pojazdy. Jeśli auto złom w Twojej okolicy proponuje minimum wynagrodzenia – sprawdź auto szrot w Łodzi lub auto złom w Częstochowie. Jeśli nie masz jak przewieźć niesprawnego samochodu – zadzwoń i skorzystaj z taniej oferty transportu.

Skup i sprzedaż

Firma zajmuje się skupem pojazdów (samochody osobowe, motocykle, auta dostawcze, busy, przyczepy kempingowe, auta zabytkowe i nie tylko) i złomu – szrot Częstochowa i auto szrot Łódź to miejsca gdzie w łatwy i legalny sposób zdemontujesz swój samochód. Zarejestrowane Stacje Demontażu Pojazdów oferują również sprzedaż sprawnych części. Wiele złomowanych aut posiada działające części, które możesz zakupić po atrakcyjnej cenie. Proponowane są tylko sprawdzone i bezpieczne produkty.

Skup aut Łódź jak i skup aut Częstochowa to tylko lokalizacje. Jeśli myślisz, że mieszkasz za daleko – sprawdź to. Zadzwoń i umów się na wycenę pojazdu. Kompleksowa oferta należy do najwygodniejszych – nie musisz się o nic martwić. Każdy klient może liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście, które jest zapewniane.

Którą lokalizację wybrać?

Skup samochodów w Łodzi nie różni się od skupu w Częstochowie. Proponowane ceny są na podobnym poziomie, a obsługa jest równie profesjonalna w obu miejscach. Jeśli bliżej Ci do jednej z lokalizacji – wybierz właśnie tą. Nic nie stracisz, możesz tylko zyskać.