Odkupieauto-skup-aut
Odkupieauto – skup aut używanych i uszkodzonych
26 sierpnia, 2020
BodyTec20-trening-EMS

Coraz więcej ludzi zaczyna dbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Szybki tryb życia sprawia, że nie każdy ma czas na regularne treningi. Rozwiązaniem są ćwiczenia ems. Jedną z firm zajmujących się treningiem ems jest BodyTec20+. Oferta skierowana jest do osób aktywnych zawodowych mogących poświęcić tylko 20 minut czasu na ćwiczenia w ciągu tygodnia. Trening ems sprawdzi się również jako uzupełnienie regularnych treningów u sportowców.

Ems polega na elektrostymulacji mięśni. Ta metoda od dawna stosowana jest w sporcie i fizjoterapii. Jeden trening ems odpowiada 3-4 godzinom na siłowni i pozwala na spalenie nawet 1200 kcal. Ćwiczenia ems to nie tylko sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej. Są świetnym sposobem na powrót do formy po przebytej kontuzji oraz sposobem na bóle kręgosłupa.

Ćwiczenia ems mają ogromna przewagę nad tymi konwencjonalnymi. Trening ems może wykonywać niemal każdy niezależnie od wieku i swojej wyjściowej kondycji. To świetne rozwiązanie dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z regularną aktywnością fizyczną.

BodyTec20+ jest to pierwsza sieć treningów personalnych, które oparte są na metodzie EMS. Do każdej osoby trenerzy podchodzą w sposób profesjonalny i indywidualnie dobierają rodzaj ćwiczeń. Tylko indywidualne dobrana intensywność i rodzaj treningu ems pozwala na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Trening ems oferowany przez BodyTec20 wykonywany jest przy pomocy przyrządu Miha bodytec®. Ćwiczenia ems przy pomocy tego przyrządu pozwalają uzyskać dwa efekty: poprawę szybkości dzięki dynamicznym powtórzeniom lub wzmocnienie ciała bez obciążenia układu szkieletowego dzięki statystycznym ćwiczeniom.

Trening ems nie jest skierowany tylko dla indywidualnych klientów. Specjalna oferta dla biznesu umożliwia zorganizowanie treningu dla pracowników.  20 minut ćwiczeń ems pozwoli na zrelaksowanie się pracowników co wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie oraz zwiększy wydajność.

BodyTec20+ to ogólnopolska sieć. Ich odziały znajdują się Warszawie,  Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Pabianicach oraz w Częstochowie.