Odkupieauto-skup-aut
Odkupieauto – skup aut używanych i uszkodzonych
26 sierpnia, 2020
Multicolor-drukarnia-z-sitodrukiem
Multicolor – nadruki na koszulkach
3 września, 2020
Fotobudka-fotolustro-na-kazda-impreze

Fotolustra.com – to bardzo znana firma eventowa, która dzięki swoim wyjątkowym produktom jest w stanie zapewnić wszystkim gościom niezapomniane wrażenia! Fotolustro, które jest głównym produktem naszej firmy, wyposażone jest w specjalny, interaktywny, dotykowy ekran, który wygląda jak tafla lustra. To znacznie lepsza alternatywa niż popularna kiedyś fotobudka. Fotolustro to absolutny HIT na imprezach okolicznościowych, weselach a także na spotkaniach firmowych i konferencjach! Pozwala na lepszą integrację i daje bardzo dobrą rozrywkę.

Wszystkie produkty naszej firmy Ftololustra.com wyposażone są w przepiękne, ramowe oświetlenie. Dzięki temu nasze fotolustro widoczne jest już na samym wejściu i jest wykorzystywane już na początku imprezy. Dodatkowo ukryty w Fotolustrze aparat wykonuje świetnej jakości zdjęcia,  które stają się niezapomnianą pamiątką dla wszystkich gości imprezy.

Nasza firma fotolustra.com bez żadnego problemu dostarczy fotolustra we wskazane przez Ciebie miejsce. Zapewniamy klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Słyniemy z profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w to, co robimy. Dobra renoma naszej firmy sprawia, że każdy kto chociaż raz miał okazję skorzystać z naszych fotoluster z przyjemnością poleca nas innym osobom. Posiadamy konkurencyjne ceny, które są adekwatne do jakości, jaką oferujemy!

Gwarantujemy, że nasze fotolustra sprawią Tobie, Twoim bliskim lub współpracownikom niezapomniane wrażenia. To będzie czas dobrej zabawy, który wpłynie na pozytywną atmosferę całej imprezy! Często nasze fotolustra są wynajmowane także na komunie oraz chrzciny.

Skontaktuj się z nami, a my zaprezentujemy Ci nasze produkty, dokładnie opowiemy o funkcjonalności naszych fotoluster,Czekamy na telefoniczny lub mailowy kontakt od Ciebie. Jeżeli chcesz poznać nas lepiej i uzyskać jeszcze więcej informacji na temat naszych fotoluster to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://fotolustra.com/