Muno – hurtownia fotowoltaiczna
3 września, 2020
FlexiPower-Group-fotowoltaika-dla-domu
FlexiPower Group – fotowoltaika dla domu i firm
3 września, 2020

http://dorotasalus.pl/

Dorota Salus to polska tłumaczka i autorka reportaży, której nie obcy jest storytelling. Skończyła filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowe Studium Translacji i Polską Szkołę Reportażu w warszawskim Instytucie Reportażu. Specjalizuje się szczególnie w tekstach takich jak reportaż prasowy – jej reportaże publikowane były w licznych polskich czasopismach, takich jak Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy, Polityka, Zwierciadło… Współpracowała z Angorą, National Geographic, a także reprezentowała biura tłumaczeń w Łodzi.

Obecnie oferuje wielopoziomową współpracę związaną z pisaniem – istnieje możliwość nawiązania współpracy w takich dziedzinach jak współpraca dziennikarska, współpraca reklamowa, współpraca językowa oraz współpraca dokumentalna. Na stronie internetowej poświęconej działaniom Doroty Salus znajduje się portfolio jej publikacji. Współpraca dziennikarska opiera się na reportażu. Zamiast monotonnej pracy przed komputerem woli samodzielnie poznać temat na żywo. We współpracy reklamowej autorka pomaga ubrać w słowa oferty firm, które chcą wnieść na rynek powiew świeżości i świadomą misję. Dzięki współpracy językowej możliwe jest otrzymanie opinii na temat swojego tekstu, a także wskazówek dotyczących poprawy treści. Możliwe jest także nawiązanie współpracy dotyczącej tłumaczeń na język polski lub angielski. Wykorzystując swoje doświadczenie reporterskie, Dorota Salus oferuje także współpracę dokumentalną w zakresie wywiadu, zbierania opinii lub docierania do rozmówców – zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Współpraca z Dorotą Salus to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług, profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie w realizacji każdego projektu. W jej portfolio znaleźć można liczne reportaże, także multimedialne, tłumaczenia, wywiady, storytelling w biznesie. Dotychczas współpracowała a takimi publikacjami i organizacjami jak: Instytut Reportażu, Tygodnik Angora, Gwiazda Polarna, Świat Kobiety, Honesty Biuro Handlowe & Agencja Tłumaczy.