Dorota Salus – tłumaczenia, reportaże, storytelling
3 września, 2020
Odkupieauto-skup-aut
AUTOFORUM – skup aut w Szczecinie
3 września, 2020
FlexiPower-Group-fotowoltaika-dla-domu

FlexiPower Group z siedzibą w Pabianicach dysponuje wieloletnim doświadczeniem w  branży odnawialnych źródeł energii. Odpowiada na oczekiwania klientów, których interesuje fotowoltaika jako naturalny i bezpieczny dla środowiska sposób pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Ofertę kieruje zarówno do gospodarstw domowych, jak i do firm, gospodarstw rolnych czy gmin. Działa na terenie całej Polski, zapewniając indywidualne podejście i fachowe doradztwo.

Dzięki temu, że branża OZE nieustannie się rozwija, FlexiPower Group oferuje szeroki wybór ponadczasowych rozwiązań dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Kategoria fotowoltaika dla domu obejmuje wiele produktów dedykowanych klientom pragnącym obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym. Energooszczędna pompa ciepła czy nowoczesna i łatwa w obsłudze stacja ładująca samochody elektryczne to tylko wybrane przykłady dostępnych rozwiązań. Na kategorię fotowoltaika dla firm składają się zarówno kompleksowe instalacje fotowoltaiczne, jak i stacje ładujące. Z kolei farma fotowoltaiczna umożliwiająca zarabianie na inwestycji to produkt polecany rolnikom chcącym rozwijać swoje gospodarstwa. FlexiPower Group współpracuje z cieszącymi się renomą na całym świecie producentami i dostawcami urządzeń takich jak panele fotowoltaiczne, inwertery i pompy ciepła. Gwarantuje tym samym wieloletnie i bezawaryjne działanie instalacji fotowoltaicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu wspiera inwestorów na każdym etapie współpracy. Pomaga w załatwieniu formalności, a także zajmuje się montażem i świadczy usługi serwisowe. Jeśli chodzi o dofinansowanie fotowoltaika to jedna z tych instalacji, na którą łatwo uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji lub kredytu. Firma również w tej kwestii służy wsparciem.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu lub firmy umożliwiają czerpanie energii elektrycznej ze słońca. Dzięki temu są energooszczędne i ekologiczne, czym zyskują sobie coraz szersze grono zwolenników. FlexiPower Group zaprasza do współpracy.