FlexiPower-Group-fotowoltaika-dla-domu
FlexiPower Group – fotowoltaika dla domu i firm
3 września, 2020
ColorActive
ColorActive – materiały reklamowe
2 października, 2020
Odkupieauto-skup-aut

Auto Forum z siedzibą w Szczecinie to firma działająca na polskim i niemieckim rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Ofertę kieruje do klientów z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych szybką sprzedażą samochodu w korzystnej cenie. Prowadząc skup aut w Szczecinie, zapewnia profesjonalną obsługę i rzetelną wycenę pojazdu. Jako zespół fachowców z bogatym doświadczeniem i znajomością zagadnień prawnych związanych ze skupem samochodów służy pomocą w załatwieniu wszystkich formalności.

Auto Forum wychodzi naprzeciw potrzebom klientów obawiających się trudności, jakie mogą pojawić się przy próbie sprzedaży auta na własną rękę. Przejmując na siebie obsługę procesu od początku do końca, gwarantuje oszczędność czasu, brak stresu i pełne bezpieczeństwo transakcji. Skupuje samochody używane bez względu na markę, rocznik i model. Auta osobowe, dostawcze, busy czy motocykle to tylko przykłady pojazdów, jakie chętnie odkupi firma. Auto Forum prowadzi skup samochodów sprawnych, uszkodzonych, powypadkowych, z zajęciem komorniczym, zalanych i nie tylko. Posiadając własne lawety, odbiera pojazdy szybko i bez dodatkowych kosztów z każdego miejsca w Szczecinie i okolicach. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, darmową wycenę i zapłatę gotówką lub przelewem. Działając jako Stacja Demontażu Pojazdów, firma zaprasza do współpracy klientów zainteresowanych auto kasacją samochodów w Szczecinie. Auto Forum oferuje profesjonalne i w pełni legalne złomowanie aut w Szczecinie potwierdzone wydaniem odpowiedniego dokumentu.

Jeśli chodzi o auto skup Szczecin to miasto, w którym istnieje wiele firm o takim profilu działalności. Auto Forum wyróżnia się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale przede wszystkim szerokim zakresem usług. Skup samochodów używanych w Szczecinie, kasacja i złomowanie aut to tylko niektóre z nich. Auto Forum zapewnia fachowe doradztwo w kwestiach związanych ze sprawami urzędowymi. Skupuje pojazdy legalnie w oparciu o umowę kupna-sprzedaży, a jednocześnie szybko i bez zbędnych formalności.