Przygodaznatura
Przygodaznatura – portal o ekologii i OZE
5 października, 2020
Ekowsieci-portal-o-ekologii
Ekowsieci – portal o ekologii
7 października, 2020
marketingandmore - portal o marketingu internetowym

Marketing and more to nowoczesny portal marketingowy, który wyjaśnia jak promować własne witryny internetowe czy biznesy poprzez narzędzia takie jak social media, unikalne testy SEO czy optymalizację strategii dla Google AdSense.

Na swojej stronie internetowej firma Marketing and More posiada szereg wpisów traktujących o skutecznych taktykach marketingowych. Promocja w social mediach, takich jak Instagram, to specjalność firmy. Implementacja najnowszych technik marketingowych, takich jak sprzedaż bezpośrednio na platformie Instagram, czy użycie Stories jako narzędzia do zwiększenia zasięgów, pozwoliła wykreować skuteczne mechanizmy promocji przydatne dla każdego ambitnego przedsiębiorcy.

Na stronie internetowej możemy znaleźć także grono wpisów omawiających SEO (Search Engine Optimisation) jak zoptymalizować teksty pojawiające się na stronie internetowej, aby zwiększyć na niej ruch i zaangażowanie odwiedzających. Jest to szczególnie istotna taktyka marketingowa, ponieważ w połączeniu z SEM (Search Engine Marketing) umożliwia ona właścicielom znaczne zwiększenie zarobków płynących z reklam wyświetlanych na ich witrynach internetowych. Co więcej, taka taktyka nie tylko zwiększa miesięczne przychody z reklam, lecz również znacząco podnosi zainteresowanie firmą.

Marketing and More to jeden z najszybciej rozwijających się portali marketingowych w Polsce. Prezentowane na portalu techniki marketingu internetowego są skuteczne i nowoczesne, przez co pomogły tysiącom przedsiębiorcom rozwijać swoje biznesy i zwiększyć miesięczne przychody.