Kult paznokcia
Kult-paznokcia – najlepszy portal dla kobiet
2 października, 2020
VapeClub - portal dla viperow
VapeClub – portal dla viperów
5 października, 2020
Foobike-rowery-do-gastronomii

Najbardziej ekologiczne jedzenie. Najszybsza dostawa. Niskie ceny i szeroki wybór. Mobilne restauracje, bary na kółkach, przyjezdna gastronomia. Chcesz podążać za światowymi trendami? Rowery towarowe to oferta przygotowana z prawdziwym smakiem!

Pyszna kawa, doskonałe przegryzki, gorąca kukurydza czy doskonałe zimne lody – tego oczekują spacerowicze morskich bulwarów, miejskich deptaków czy górskich szlaków. Wyjściem naprzeciw ich potrzebom są rowery gastronomiczne, dla których żadne zakazy nie istnieją. Małe, zwrotne, sprytne, ekologiczne i gustowne – dziś są nieodzownym punktem turystycznych miejsc. Najmłodsi wypatrują tam rikszy do lodów, starsi zaglądają z przyjemnością do wózków gastronomicznych. Po prostu trudno im się oprzeć! Na nich nie ma mocnych!

Projektowaniem, doradzaniem i wyprodukowaniem pojazdów do mobilnej gastronomii zajmuje się polska firma Foodbike. W szerokiej jej ofercie  znajdują się zarówno uniwersalne rowery towarowe jak również specjalistyczne riksze rowerowe. Uzupełnieniem są akcesoria do wózków gastronomicznych. Wszystkie elementy wykonane są z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości spełniające rygorystyczne normy gastronomii i wysokich oczekiwań klientów. Dzięki temu są to bardzo niezawodne pojazdy, na których można polegać nawet w najcięższych warunkach. Wygoda użytkowania, niskie koszty eksploatacji to niewątpliwe ich atuty. Doskonale dopasowują się do otoczenia, dbając także o wygląd ich użytkowników. Czas i pora cieszyć się ich prawdziwym smakiem! Gotowi?