MKKL Kancelaria Radców Prawnych
21 lipca, 2022
Villar – budowa schronu przydomowego
9 sierpnia, 2022

Producent Blach Dachowych Florian Centrum z powodzeniem działa na rynku od 1996 roku. Połączenie cennego doświadczenia, wiedzy fachowej oraz innowacyjnych rozwiązań, pozwala wprowadzać na rynek produkty najlepszej jakości, które służą przez naprawdę długi czas. Oferta nieustannie się poszerza.

Czym jest blachodachówka?

Blachodachówka to jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć dachu. Jest ona niezwykle wytrzymała, a także prezentuje się atrakcyjnie. Wyróżnić można blachodachówkę modułową. Jest ona dostępna w pojedynczych arkuszach, co znacznie ułatwia transport oraz sam proces montażu. Produkt ten można wykorzystać zarówno na dachach, których konstrukcja jest stosunkowo prosta, jak i na tych nieco bardziej skomplikowanych.

Blacha modułowa występuje w różnych kolorach. Świetnie się sprawdza w przypadku nowoczesnego budownictwa. Warto także wspomnieć o blachodachówce płaskiej, która często jest wykorzystywana do renowacji starszych dachów.

Blacha trapezowa

Dach można także pokryć za pomocą specjalnej blachy trapezowej. Także występuje w wielu kolorach, ponadto może mieć ona wykończenie połyskujące lub matowe, zależnie od preferencji inwestora.

Producent blachodachówki Florian Centrum oferuje wiele różnych możliwości. Produkty tego typu wyróżniają się nieco niższą ceną niż blachodachówka.

Podbitka dachowa i inne produkty

Oprócz blachodachówek w ofercie firmy można także znaleźć inne produkty w tym np. podbitkę dachową najlepszej jakości. Jest ona idealnym wykończeniem każdego dachu. Podbitka z blachy wyróżnia się niezwykłą odpornością na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Jest ona także stosunkowo lekka, dlatego nie stanowi żadnego dodatkowego obciążenia dla dachu.

Mimo panujących stereotypów, można powiedzieć, że podbitki dachowe oferowane przez firmę Florian Centrum wcale nie muszą prezentować się nudno. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego można je dobrać do każdej konstrukcji.

Kolejnym produktem, wartym uwagi są panele zewnętrzne. Są one coraz bardziej popularnym i chętnie wybieranym rozwiązaniem podczas wykańczania elewacji. Panele prezentują się elegancko i są bardzo trwale, w przeciwieństwie do standardowego tynku nie brudzą się tak łatwo. Ich duża zaletą jest także wysoka izolacja cieplna i akustyczna, co zapewnia domownikom większy komfort, szczególnie, gdy dom znajduje się nieopodal ruchliwej drogi, a także oszczędność z uwagi na obniżenie kosztów ogrzewania.

Panele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można osiągnąć naprawdę interesujące i satysfakcjonujące efekty.

W ofercie firmy Florian Centrum dostępne jest wiele wartych polecenia produktów, dzięki którym można wykończyć dom. Wśród nich wyróżnia się blachodachówka oraz blachy trapezowe, a także podbitki dachowe oraz panele zewnętrzne. Wszystkie te produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu nawet przy najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych.